Detaylı Bilgi İçin
info@mindset.com.tr
444 1 476
Büyük Veri ve İş Analitiği Uzmanlığı Sertifika Programı

Eğitim Detayları

  • 10-03-2018
  • Cumartesi - Pazar / 10:00 – 17:00
  • 25
  • İstanbul Teknik Üniversitesi - Maçka Kampüsü / Beşiktaş
  • 98 Saat
Kontenjan 25/22
Eğitim İçeriği
Eğitim İçeriği
Uygulamalı İstatistik
Veri Madenciliği
Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka
Python ile Veri Analitiğine Giriş
Veri Tabanı Yönetimi ve Büyük Veri
Büyük Veri Teknolojileri ve Uygulamaları
Müşteri Analitiği
Tedarik Zinciri Analitiği
Büyük Veri için Proje Yönetimi
Finans ve Risk Analitiği
Web ve Sosyal Medya Analitiği
Program Hedefi

Program Hedefi

Son yıllarda gelişen teknolojiler sayesinde veri toplama ve depolama işi son derece kolaylaşmaktadır. Bu sayede üretilen ve depolanan veri her 2 yılda bir ikiye katlanmaktadır. Bu muazzam veri topluluğundan işe yarar bilgi çıkarmak için geleneksel yöntemler yetersiz kalmaktadır. Bu doğrultuda bu programın amacı büyük veriyi en uygun karar vermeyi sağlayacak, verimi arttıracak ve maliyetleri düşürecek şekilde nasıl işlenmesi gerektiği hakkında genel bir bilgi ve beceri kazandırmaktır. Bu program içeriğinde veri madenciliği, istatiksel model kurma ve veri işleme gibi konular, sektör uygulamaları üzerinden anlatılacaktır. Bu program uygulama tabanlı olacağı için programlama bilgisi olmayan katılımcılar da rahatlıkla bu programdan faydalanabileceklerdir.

Kimler Katılmalı

Kimler Katılmalı

Programa iş analitiği alanına merak duyan, bu konuda bilgisini ilerletmek isteyen çalışanlar ve öğrenciler programa katılabilir. İleride bu alanda kariyer yapmak isteyen veya çalıştığı kurumdaki iş problemlerini veriye dayalı olarak analitik yöntemler ile çözmek isteyen herkes için uygun bir eğitimdir.

Program kapsamındaki eğitim bilgisayar destekli olarak gerçekleştirilecektir. Bilgisayar uygulamalarında Phyton, R ve Matlab yazılımları kullanılacak ayrıca sektörde yer alan diğer yazılımlar (SPSS Modeller, Knime) tanıtım amaçlı gösterilecektir.

Kayıt ve Ödeme

Kayıt ve Ödeme

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

 

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

Eğitim Hakkında Bilgi İste
Gönderiliyor...
Mindset Institute - Yeni nesil eğitim çözümleri