Detaylı Bilgi İçin
info@mindset.com.tr
444 1 476
İTÜ - Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Eğitim Detayları

  • 17-02-2018
  • Cumartesi - 10:00 - 14:00
  • 25
  • İstanbul Teknik Üniversitesi - Maslak Kampüsü
  • 60 Saat
Kontenjan 25/10
Eğitim İçeriği

Eğitim İçeriği

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi'nde Çocuklar için İngilizce kursumuz (7-8-9-10-11 yaş grubuna yönelik) CEA, İngilizce Dil Programı Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.


Kurs Koşulları ve Seviye Tespit Sınavı

7-11 yaş grubuna yönelik düzenlenen Çocuklar için İngilizce Kurslarımız, A1 seviyesinde verilen bir program olup herhangi İngilizce temel bilgisi veya seviye tespit sınavına giriş şartı yoktur.


Kurs İçeriği

A1 seviyesi toplam 60 saatten oluşmaktadır. Dilbilgisi, okuma, dinleme, konuşma ve yazma alanlarında, İTÜ İngilizce Hazırlık Bölümü öğretim kadrosu tarafından eğitim verilmektedir.

 

Amaç ve hedefler

Genel İngilizce kurslarımız 4 ana temel üzerinde yoğunlaşmaktadır :

Öğrencilerin İngilizce gramer ve kelime bilgilerini geliştirmek

Öğrencilerin dinleme ve okuduğunu anlama becerilerini geliştirmek

Konuşma ve telaffuz akıcılığı

Öğrencilerin yazma becerilerini geliştirmek

 

Öğretmenler

Öğretmenler

İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen genel ingilizce kurslarında ders veren hocalar İTÜ YDY hocalarından oluşmaktadır. İTÜ bünyesinde düzenlenen tüm eğitimlere İTÜ YDY hocaları girmektedir. İTÜ YDY hocaları İTÜ Hazırlık sınıfları dahil üniversite bünyesinde verilen tüm ingilizce eğitimleri vermektedir. İTÜ YDY hocaları sektörün bilgi ve deneyim olarak en üst bilgiye sahip hocalarından seçilmektedir. Minimum YDS puanı 92 olan hocalarımızın temel işi ingilizce öğretmektir. Lütfen diğer eğitim kurumlarında (merdiven altı diye tabir edilen) geçici olarak ingilizce ders veren bu işin teorisinden temel eğitim yaklaşımlarından yoksun hocalarla İTÜ hocalarını kıyaslamayınız.

Kayıt ve Ödeme

Kayıt ve Ödeme

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

 

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

Eğitim Hakkında Bilgi İste
Gönderiliyor...
Mindset Institute - Yeni nesil eğitim çözümleri