Eğitimler
Eğitim takvimi Fine Arts
 Doç. Dr. Adnan Veysel ERTEMEL
Doç. Dr. Adnan Veysel ERTEMEL
Mindset Institute

Yüksek Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi'nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi (ETM) konusunda aldı. Turkcell ’de Yeni İş Geliştirme bölümünde yarı zamanlı statüde iş hayatına atıldı. Turkcell ’in Web ve SMS tabanlı birçok altyapısı kendi geliştirdiği ara katman yazılımı üzerinde çalıştı. Telenity Europe firmasında Lokasyon Bazlı Hizmetler bölümünden sorumlu olarak görev aldı.

Türkiye’deki ilk sertifikalı girişimcilik programı Sabancı Üniversitesi Girişimci Geliştirme Programına kabul edildi. Programı tamamladıktan sonra kendi şirketi Persona’yı kurdu. 9 yıllık girişimcilik serüveninde, GSM sektöründeki birçok şirkettte hayata geçirilen çeşitli boyutlarda inovatif mobil projelere imza attı.

2010 yılında Doktora derecesini Marmara Üniversitesinde Dijital Pazarlama konusunda aldı. 2011 yılından beri Türkiye'nin önemli üniversitelerinde Dijital Pazarlama, Teknoloji Girişimciliği, İş Modeli İnovasyonu, Yalın Girişim konularında dersler vermektedir. Aynı zamanda dijital ürün yönetiminde son yıllarda öne çıkan silikon vadisi yaklaşımı, dijital marka stratejisi, satış tüneli optimizasyonu konularında mentörlük ve eğitmenlik yapmaktadır.

Ayrıca CDOWorld (Chief Digital Officer) oluşumunun bir parçası olan CDOTurkey ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Genç Girişimciler Kurulunda görev almaktadır.