Eğitimler
Eğitim takvimi Hakkımızda
Dijital İK Eğitimi
KONTENJAN10 / 15

TARİH19 OCAK 2019
GÜNLER / SAATLERCumartesi 10.00 / 17.00
SÜRE7 Saat
YERMindset Institute / BeşiktaşYol tarifi için tıklayınız
Detaylar ve ücret bilgisi için;

Dijital İK Eğitimi

444 1 476
EĞİTİM İÇERİĞİ

Genel Bilgi

Dijital dönüşüm, günümüz iş dünyasını en çok etkileyen konulardan birisi. Kimi sektörlerde yıkıcı etkilerini de görmeye başladığımız bu dönüşüm furyasında, işletmelerin uyum sağlaması ve gerekli aksiyonları alması oldukça önem arz ediyor.

Bu konuda İK’nın rolü oldukça hayati çünkü değişim önce insanda başlıyor ki bu da kültür demek. Kurum kültürünün doğru şekilde oluşturulması, işletmenin DNA’sına uygun bir değişim yönetiminin gerçekleştirilebilmesi için İK ekiplerinin DİJİTAL İK vizyonuna sahip olması gerekiyor.

Eğitimde, işte bu vizyonu kazanabilmek adına yol gösterici bilgiler paylaşılarak, farkındalığın arttırılması amaçlanmaktadır.

Genel Bilgi
Dijitalleşen Dünya ve Dijital Dönüşüm
İK Trendleri
Neden Dijital İK?
Dijital İK Stratejisi ve Yol Haritası
İK Analitiği
Geleceğin İş Dünyası, Yeni Nesil Meslekler, İş 3.0
Dijital İK Teknolojileri ve Uygulama Örnekleri
AVANTAJLAR

AVANTAJLAR

Günümüzde her türlü veriye ve bilgiye ulaşabilmek, eskiye kıyasla çok daha kolay hale gelmiştir. Bugünün zorluğu ise, doğru ve anlamlı soruyu sorabilmek. Bu eğitim ile, iş dünyasının, çalışma ortamlarının, çalışan profillerinin ve çalışma şekillerinin nasıl bir evrim geçireceği anlaşılarak, geleceğe İK perspektifi ile daha hazırlıklı olmak için zemin hazırlanmaktadır.

 

Bu eğitimden sonra, İK politikalarını daha gerçekçi ve etkili olacak şekilde planlamak / uygulamak, çalışan motivasyonunu arttırmak ve geleceğin iş gücü için iş veren markası haline gelebilmek, nispeten daha kolay hale geleceği öngörülmektedir.

KİMLER KATILMALI

KİMLER KATILMALI

İK sektörü çalışanları, şirketlerin İK departmanlarında çalışanlar ve ekip yöneticileri.

SERTİFİKA

SERTİFİKA

Mindset Institute tarafından düzenlenen Dijital İK eğitimini tamamlayan tüm katılımcılarımıza katılım sertifikası verilecektir. 

KAYIT ve ÖDEME

KAYIT ve ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

Kayıt ve Ödeme İçin Bilgi İste
*
*
*