Eğitimler
Eğitim takvimi Hakkımızda
Eğitmen Başvurusu
Özel ve kamu kuruluşlarına eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz çok sayıda eğitim başlığında yüzlerce sektör profesyoneli ve akademisyenle çalışıyoruz. Siz de bilgi, birikim ve deneyimlerinizi Mindset Institute çatısı altında paylaşmak için bizimle iletişime geçin.
Göktuğ Okan Oğuz
E-Ticaret Sistemleri Uzmanı
unnado.com’u kurucusu
Ercan Altuğ Yılmaz
Oyunlaştırma Uzmanı
Yum Brands! KFC
Ömer Şireli
Dijital Pazarlama Yöneticisi
Turkcell
Eğitim ve danışmanlık hizmetleri için bizi tercih eden referanslarımızdan bazıları...

İnsanlara eğitim vermek, bildiklerinizi başkalarına aktarmak, deneyimlerinizi paylaşmak ve bunun karşılığını almak konusunda bir isteğiniz var. Temas etmek istediğiniz kitleye nasıl ulaşacağınız ve bunu nasıl değerleyeceğiniz konusunda ise kafanızda soru işaretleri var. 

Siz de Mindset ailesine katılarak geniş kitlelere ulaşabilir, prestijli kurumlarla işbirlikleri içinde yer alabilirsiniz. Öğrenme konusunda tutkulu katılımcıların yer aldığı açık sınıflarda eğitim verme şansını yakalayabilirsiniz. Seçkin üniversitelerle yapılan işbirlikleri içerisinde yapılan uzun ve kısa süreli eğitimlerde yer alarak kişisel markanızı daha da güçlendirebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra verdiğiniz eğitimlerin gerçek karşığını alabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan formu doldurmanız durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Devam eden süreçte eğitim vermeyi düşündüğünüz veya hali hazırda eğitim verdiğiniz başlıklarla ilgili ön toplantılar daha sonra da eğitim planlamaları yapılacaktır.

 

Gelişim, inovasyon ve verimlilik...

Mindset Innstitute'nin kuruluş felsefesini oluşturan bu üç anahtar kelime bizim temel vaadimizi ifade ediyor. Tüm paydaşlarımız için gelişim, tüm süreçlerimiz ve verdiğimiz hizmetler için inovasyon ve her adımda verimlilik hedefi. Sizinle çalışma fırsatını yakaladığımızda bu üç yaklaşımla süreci yöneteceğiz. Daha fazla gelişim, daha fazla yenilik ve her adımda verimliliğinizi destekleyeceğiz.

 

Değer ve Eder

Mindset Institute bir eğitim şirketi gibi görünse de en temelde pazarlama odaklı değer ve eder hesaplama şirketidir. Beraber çalışmadan evvel, bizimle çalışma motivasyonunuz üzerinden bir eder ve değer hesaplaması yaparız. Yani sizinle ne şartlarda ne sıklıkta hangi maliyetlerde ve kazançlarla çalışacağımızı başlangıçta belirlemiş oluruz. Çünkü bilgi değerlidir ve ona ulaşmak isteyen bu bilginin ederini ödemelidir. Bilgiye sahip olan paylaştığı bilginin karşılığını almalıdır.

 

Eğitmen Başvuru

*
*
*
*
*
*
Eğitim vermek için bize ne kadar zaman ayırabilirsiniz.
*
Hangi kategorilerde eğitim verebilirsiniz.
Kısaca sektörel deneyimlerinizden, neden Mindset Institute'de eğitim vermek istediğinizden ve vermek istediğiniz eğitimlerden bahsedin
*