Eğitimler
Eğitim takvimi Dijital Akademi
Emre Tuna Aydın
Emre Tuna Aydın
Sektör Profesyoneli / Akademisyen

İstanbul Üniversitesi mezunu Emre Tuna Aydın, İşletme, Uluslararası İlişkiler ile Dış Ticarat lisans derecelerine; Uluslararası İşletme Yüksek Lisansına sahiptir.

Ayrıca Galatasaray Üniversitesinde MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) Eğitimi aldı. Kariyerine 2006 yılında Eczacıbaşı’nda sırasıyla Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında görev yaparak başladı.

Daha sonra çeşitli projelerde görev alarak en son insan kaynaklarında çalıştı. Ardından Doğan Yayın Holding – Seat Pagine Gialle ortaklığında kurulan Joint – Venture yapıdaki şirketin tüm İK süreçlerinde 2 yıl kadar görev aldı.

Kariyerine 2010 – 2016 yılları arasında A.S. Watson'da, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama müdürü olarak devam etti. 2016 – 2019 yılları arasında Sabancı Holding İK Grup Başkanlığı’nda tüm topluluk Ücret ve HR IT projelerinin yönetiminde görev aldı. İnsan Kaynaklarında Analitik, İş Zekası, Finansal raporlama, KPI’lar ve Veri görselleştirme uzmanlık alanlarıdır.

2013 yılından beri Veri Analitiği, İş Zekası, Raporlama ve diğer alanlarda 300'den fazla yerli ve çok uluslu firmaya farklı eğitim ve danışmanlıklar veren Emre Tuna Aydın, akademik ve profesyonel hayatına devam etmektedir.