Eğitimler
Eğitim takvimi Workshop Takvimi
Yeteneği Değere Dönüştüren Eğitimler Şimdi %100 İş Garantili Mezuniyetinizden sonraki 6 ay içerisinde yeni işinize başlamış olacaksınız. Aksi durumda eğitim ücretini iade edeceğiz.
İş Garantisi Nedir?

 

Kariyer değiştirmek büyük bir adımdır!

Kariyer değişim programlarımız sayesinde proje tabanlı deneyimleyecek, alanında uzman mentorlar eşliğinde öğrenecek
ve tutkunu olacağınız bir kariyeri inşa edebileceğinizden eminiz.

 

İş Garantisini sunuyoruz çünkü eğitim programlarımız güncel gereksinimlere göre tasarlanıyor
ve insanlara kariyerlerini dönüştürme gücü veriyor.

İş Garantisine hak kazanırsanız, programı tamamladıktan sonraki 6 ay içinde yeni alanınızda iş bulamazsanız
öğrenim ücretinin %100'ünü geri alırsınız.

İş Garantisini Mümkün Kılan Mindset Bileşenleri
Profesyonel Portfolyo Tasarımı
Tamamladığınız her proje, yeni becerilerinizi sergileyen ve işverenlerin dikkatini çeken kapsamda ve niteliktedir. Her tamamladığınız proje, profesyonel portfolyonuzu zenginleştirir.
Mentor ve Eğitmen Desteği
Kariyer yolculuğunuz boyunca, eğitmeniniz ve mentorunuz, çalışmanızın sektörün standartlarına uygun hale gelmesi için sürekli geribildirimlerde bulunur. Ayrıntılı olarak inceler. İçgörülerini paylaşır.
Uzmanlaşma
Mindset'in güncel ve kapsamlı eğitim içeriği katılımcıları rekabetçi pazarlara hazırlar. Sizi farklı kılacak, disiplinlerarası beceri seti geliştirmenizi destekler. Eğitim boyunca pratik uygulamalar ile alanında uzmanlaştırır.
Kariyer Koçluğu
Size özel atanan kariyer planlama uzmanı sizi yakından tanır, kariyer hedeflerinize uygun en doğru planlamayı yapar. Sizinle birebir çalışır. Ayrıca bir iş arama stratejisi oluşturmak, başvuru materyallerinizin tasarımı konusunda destekler.
SIKÇA SORULAN SORULAR
SIKÇA SORULAN SORULAR
Mindset katılımcılarına nasıl iş buluyor?

Kariyer planlama konusundaki özel hizmetimiz Talent sayesinde, katılımcılarımızın %95'i, mezuniyetlerini takip eden 180 gün içinde işe giriyor.

Kariyer uzmanlarımız, eğitim programlarını başarıyla tamamlayan katılımcılarımızın kariyer yolculuğunu en iyi şekilde tasarlıyor. Birlikte, doğru işverenlerle doğru işleri nasıl bulacağınıza, ağ oluşturmaya nasıl başlayacağınıza ve çevrimiçi ortamda işverenler tarafından nasıl fark edileceğinize dair bir strateji geliştirecek ve uygulayacaksınız.

İş Garantisi nerede sunulur?

Sizi Türkiye'nin önde gelen şirketleriyle buluşturarak kariyer yolculuğuna hazırlıyor ayrıca öncesinde CV hazırlama ve mülakat teknikleri eğitimi ile başarılı bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz.

Türkiye dışında iş bulma şansı nedir?

Dünya standartlarıyla ve güncel gereksinimlere göre tasarlanan eğitim programlarımız çerçevesinde öğreneceğiniz bilgiler, yurt dışındaki kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek olacaktır.

Mindset neyi “iş” olarak görüyor?

Program süresince öğrendiğiniz bilgi ve birikimleri aktif olarak kullanabileceğiniz ve bu doğrultuda fark yaratabileceğiniz her pozisyon bizim için iş niteliğindedir. Kariyerinizin ilk adımı olacak stajlardan başlayarak, tüm iş fırsatlarını CV’nize uygun olarak değerlendireceğiz.

İşe yerleştirme süreci ne zaman başlıyor?

Eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılarımız için bu, programın bitimi itibarıyla başlar.

Programı takip eden 180 gün boyunca, kariyer uzmanlarımızın da desteğiyle sizler için organize edilen iş görüşmelerine katılacak; bilgi ve tecrübelerinizi bu mülakatlarla değerlendirme fırsatı bulacak ve sizin için en doğru işle buluşacaksınız.

Özel gereksinimler, ön koşullar nelerdir?

Tüm eğitim programlarımız için ortak şart, lisans diplomasıdır. Bununla birlikte her eğitim programının kendine ait ön koşulları bulunabilir. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl bir iş garanti ediliyor?

Tüm katılımcılarımıza, sahip oldukları beklentiler doğrultusunda özel başvurular hazırlıyoruz. Sizlere sunulacak planlar, stajlardan üst düzey pozisyonlara kadar tüm seviyeleri içerebilir. Kariyer uzmanlarımız sizinle çalışarak deneyiminize ve hedeflerinize uygun doğru fırsatları belirleyecektir.

Bulunan ilk iş teklifi kabul etmek zorunda mıyım?

Uzmanlarımız, iş tekliflerini değerlendirirken aklınızda soru işareti kalmaması için sizlerle beraber olacak. Sürecin her aşamasında olduğu gibi bu noktada da yalnız değilsiniz.

Tecrübe isteyen işlere başvurabilir miyim?

Eğitim programlarımız sektörün gereksinimlerine göre tasarlandığı için portfolyo veya tecrübe isteyen işler üzerine gerekli ön hazırlığı yapmanıza olanak sağlar.

Maaş garantisi var mı? Aylık gelir ne kadar?

Mezunlarımızın, kendi alanlarında ortalama veya bunun üzerinde gelirle işe yerleşme oranı oldukça yüksektir. Ancak işveren konumunda bulunmadığımız için maaş garantisi veremiyoruz. İş arama sürecinde sizler için en doğru olacak yolu aydınlatmak üzere buradayız.