Eğitimler
Eğitim takvimi
Sunum Sihirbazlığı
Bu program süresince elde edeceğiniz alan bilgisiyle kariyeriniz ve çalıştığınız kurumda fark yaratacaksınız.
EĞİTİM DETAYLARI
Eğitim takvimi açıklanacaktır.
Eğitimi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
1 Oturum
Online Eğitim

Uzaktan Eğitim

Canlı Sınıf

KAYIT VE ÖDEME DETAYLARI
Fiyat, ödeme koşulları, eğitim konularının detaylı bilgisi için form doldurun

Tüm sorularınız için : 444 1 476 veya info@mindset.com.tr

Sunum Sihirbazlığı

444 1 476
EĞİTİM İÇERİĞİ

Genel Bilgi

Bu eğitim, katılımcıların başta üst-yönetim olmak üzere, işyerindeki çalışanları ya da grupları etkileme ve ikna etme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Genel Bilgi
Etkileme Sanatı

Kelime ve cümlelerdeki vurgu, tonlama, durak, ezgi gibi detayların öğrenilmesi, beden dilinin ve ses tonunun doğru kullanılması ve pratik uygulamalarla pekiştirilerek hayata geçirilmesi sağlanacak; kişisel imajı güçlü kılacak, özgüvenli davranış modelleri aktarılacaktır.

Fikirleri Nasıl Satın Alırlar?

Bu programda yapılan sunumların etkileyici olması için; fikirlerin karşı tarafa anlaşılır ve doğru bir biçimde aktarılması noktasında ihtiyaç duyulan tekniklere yoğunlaşılacaktır.

Kendini ve yaptığın anlatmak

Katılımcılardan, “kendimi tanıtıyorum” konulu 5 dk süreli bir sunum hazırlığı ile birlikte katılmaları beklenmektedir. Program süresince 4 farklı sunum konusu katılımcılar tarafından hazırlıklı – hazırlıksız olarak yapılır. Teorik altyapı pratikle ve geribildirimlerle desteklenir.

İş Hayatında Hikayeleştirme

Katılımcıların kendi amaçları doğrultusunda, hikâyeleştirme ve hikâye anlatıcılığını etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlamayı amaçlar. Sunulan konu her ne olursa olsun, dinleyiciler tarafından unutulması güç olacak ve etkisi uzun bir zamana yayılacaktır. Unutulmamalıdır ki; gerçek liderlerin başarıları, hikâyelerinin başkalarını hareke geçirme gücüyle doğar.

Sunum Hazırlama Teknikleri

Tüm eğitim programlarından farklı olarak en yeni online araçları kullanarak dakikalar içinde ‘’Ajans mı yaptı bu sunumu?’’ dedirtecek sunumları hazırlayacağız. Ayrıca yenilikçi sunum teknolojilerini kullanarak bizi izleyen insanları daha ilk temasta ikna edici ve ilham verici olduğumuzu onlarla paylaşacağız.

AVANTAJLAR

AVANTAJLAR

Yetişkin sunumlarında en önemli iki kriter; dinlenmeye değer bulunmak ve aktarılan mesajların doğru algılanıp benimsenmesini sağlamaktır. Sunum Sihirbazlığı Eğitimi, bu iki temel kriteri baz alarak dinleyicilerle değerli, uygulanabilir, akılda kalıcı ve kendilerine özgü nitelikte bilgi aktarma yöntemlerini kazandırmayı hedeflemektedir.

İster iş yaşamı, ister sosyal hayatımız olsun iletişim hayatımızın en önemli parçasıdır. Başarıyı yakalamak için de iletişim yönünün kuvvetli olması gereklidir. Bu nedenle, beden dili ve konuşma dili büyük önem kazanır. Yaşamı bir sunum sahnesi olarak kabul edersek, iletilmek istenen mesajlar ancak etkili bir biçimde sunularak iletilebilir. Buradan hareketle, insanlar; ancak etkileme ve ikna gücündeki başarılarını, kişilik yapısıyla birleştirerek, iletişim becerilerini daha da ileriye taşıyabilirler.

Bugün bir çok firmada hayatımız sunumlar ve toplantılar olarak geçmekte, bu sunumları en yalın , en anlaşılır ve etkili yapan çalışanlar bir adım öne çıkmaktadır.

KİMLER KATILMALI

KİMLER KATILMALI

Kurumsal sunumları hazırlayan çeşitli seviyedeki uzman rolleri o Eğitim, insan kaynakları, organizasyon, satış ve pazarlama departmanı çalışanları 

İletişim, ikna etme, motivasyon, müzakere, liderlik gibi konularda insanlarla birebir işi olan 

Tüm yönetici ve yönetici adayları (MT)

KAYIT ve ÖDEME

KAYIT ve ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

KURUMSAL BAŞVURU
Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula Mindset Institute kalitesi ve denetimi altında takımın veya şirketin için eğitim planla. Yeni beceriler kazanmanıza, çalışanlarınızın gelişimini yönetmenize ve işgücünüzü eğitmenize nasıl yardımcı olabiliriz?