Eğitimler
Eğitim takvimi
UX / UI Uzmanlığı Sertifika Programı 8.Dönem (Uzaktan Eğitim)
Bu program süresince elde edeceğiniz alan bilgisiyle kariyeriniz ve çalıştığınız kurumda fark yaratacaksınız.
EĞİTİM DETAYLARI
Kalan Kontenjan 11 / 25
29 OCAK 2022
Cmt 14.00 / 17.00
36 Saat (12 Hafta)
Online Eğitim

Uzaktan Eğitim

Canlı Sınıf

KAYIT VE ÖDEME DETAYLARI
Program Ücreti
2900.00 + %8 KDV
GROWTH Üye Ücreti - GROWTH Üye Ol
2153.00 + %8 KDV
Program Ücreti
2900.00 + %8 KDV
GROWTH Üye Ücreti GROWTH Üye Ol
1942.00 + %8 KDV

Tüm sorularınız için : 444 1 476 veya info@mindset.com.tr

DÖNEM
TARİH
GÜNLER
SAAT
KONTENJAN
PROGRAM ÜCRETİ
GROWTH ÜYE ÜCRETİ
8.Dönem (Uzaktan Eğitim)
29.01.2022
Cmt 14.00 / 17.00
36
25 / 11
2900.00 TL + KDV 2153.00 TL + KDV
9.Dönem (Uzaktan Eğitim)
26.02.2022
Cmt 10.00 / 13.00
36 Saat
25 / 4
2900.00 TL + KDV 1942.00 TL + KDV

UX / UI Uzmanlığı Sertifika Programı 8.Dönem (Uzaktan Eğitim)

444 1 476
EĞİTİM İÇERİĞİ

Genel Bilgi

UX/UI dünyasına girmekten heyecan duyuyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bu 12 haftalık sertifika programı, sizi sıfırdan başlayarak tasarım dünyasının incelikleriyle tanıştıracak, etkili ve fark yaratan mobil uygulamalar ve websiteleri ile eşsiz kullanıcı deneyimleri tasarlamanızı sağlayacak. 

 

UX ve UI kullanıcıyı odağında tutan bir takım gibi çalışmaktadır, yani biri olmadan diğeri işlevini tamamlayamaz. Bu birlikteliği doğru kurgulamak, kullanıcı deneyiminin başarılı ve sürdürülebilir olmasının yegane anahtarıdır. Bu nedenle temel tasarım kavramlarından kompozisyonu, gestalt ilkelerini, arayüz tasarım elemanlarını, renk teorisini ve birçok ilişkili konuyu sadece teorik değil tel kafesler, modeller ve prototipler gibi pratik yöntemlerle deneyimleyeceksiniz. Böylece Adobe XD'de web sitelerini ve mobil uygulamaları tam olarak nasıl tasarlayacağınızı ilk elden öğrenecek ve bir UX ve UI Tasarımcısı olarak harika kullanıcı deneyimleri yaratabileceksiniz.

 

Elbette eğitim boyunca gelecek kariyeriniz için sağlam bir temel oluşturmak adına gerçek hayat örneklerinden yola çıkacak, farklı ve sıradışı projelerin arkaplanlarını öğrenecek ve sınıf içinde yapılan projeleri hep birlikte test ederek ekip çalışmasının ne kadar önemli olduğunu kavrayacaksınız.Genel Bilgi
1. UX ve UI Kavramları

Bu giriş dersi, size UX / UI'nin temellerine, UX / UI tasarımcısının görev ve sorumluluklarına dair tam bir giriş sunar.

2. UX İlkeleri

Bu derste, kullanıcı deneyimi tasarım sürecinin tam olarak nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Müşteri yolculuğu ve satış hunilerinin yanı sıra davranış psikolojisi hakkında bilgi edinecek ve şaşırtıcı bir kullanıcı deneyimi yaratabilmek için tetikleyicileri etkileyeceksiniz.

3. Persona

Bu derste, personalar oluşturmak için kullanıcı araştırması yapmak için en etkili araçları tanıyacaksınız Persona Toolbox ile 6 farklı metodolojiyi ve hepsinin detaylı açıklamalarını öğreneceksiniz.

4. Proje Sunumları

Proje Sunumları

5. Tasarım İlkeleri

Bu ders, odağı renk psikolojisi ve renk şemalarıyla grafik tasarıma kaydırır. Şaşırtıcı derecede güzel tasarımlar oluşturmak için yazı tipi türlerini, simgeleri ve çeşitli renkleri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

6. Tasarım Odaklı Düşünme

Bu derste Tasarım Odaklı Düşünmenin müşterileriniz için en iyi kullanıcı deneyimini oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğreneceksiniz.Kullanıcı merkezli yaklaşımın en önemli yönlerini öğrenerek, belirli kullanıcı ihtiyaçları için tasarım yapmanın, kullanıcı benimsemesi için neden kritik olduğunu ve olası en iyi sonucu nasıl planlayacağınızı anlamaya başlayacaksınız.

7. Prototipleme

Bu derste, herhangi bir üçüncü taraf yazılıma ihtiyaç duymadan tasarımınıza nasıl hayat vereceğinizi ve doğrudan Adobe XD içinde çalışan bir prototip oluşturmayı öğreneceksiniz.

8. Proje Sunumları

Proje Sunumları

9. UI İlkeleri

Bu derste, kullanıcı arayüzü tasarım sürecinin tam olarak nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Açılış sayfaları, web siteleri, mobil uygulamalar ve çeşitli kontroller ve bileşenler gibi farklı kullanıcı arayüzü tasarım türleri hakkında bilgi edinecek, böylece şaşırtıcı derecede güzel bir kullanıcı arayüzü oluşturabileceksiniz.

10. UI Elemanları

Bu derste İnsanların ekranda gördükleriyle etkileşime geçmelerini nasıl kolaylaştıracağınızı, neye dokunacaklarını, kaydıracaklarını veya tıklayacaklarını bilip bilmediklerini ve olanların beklentilerini karşılayıp onları hedeflerine yaklaştırıp yaklaştırmadığını öğreneceksiniz. İnsanların nerede ve nasıl harekete geçeceklerini bilmeleri için uygun görsel ipuçları tasarlamak için hiyerarşi, renk, kontrast, tipografi ve gestalt ilkelerini nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

11. Optimizasyon

Bu bölümde, optimizasyon hakkında bilgi edineceksiniz. Bir web sitesi veya mobil uygulama tasarladıktan sonra, iyileştirilecek alanlar bulmak için metrikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, potansiyel müşterilerinize değer sağlayacak bir UX / UI kullanılabilirlik raporunun nasıl oluşturulacağını da öğreneceksiniz.

12. Proje Sunumları

Proje Sunumları

AVANTAJLAR

AVANTAJLAR

E-Ticaret sektöründe, kötü bir tasarım ve karmaşık web sitesi potansiyel müşterileri çevrimiçi mağazanızdan kolayca uzaklaştırır. Dolayısıyla, site tasarımını planlarken, mağaza sahipleri için kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü oldukça önemlidir.

UX/UI Eğitimi, uygulamaya dayalı, soru cevap şeklinde işlenen, örnek çalışmalar üzerinden analiz yapılan, deneyimli profesyonel eğitmenler ile güncel bilgi ve yöntemlerin aktarılmasıyla gerçekleşecektir.

KİMLER KATILMALI

KİMLER KATILMALI

İşletmelerin proje yöneticileri ve ürün müdürleri

Kendisini bu alanda yetiştirmek isteyenler

Grafik ve web tasarımcılar

İş hayatına yeni girmiş ve bu alanda kariyer yapmayı düşünen genç yetenekler

Sosyal medya, pazarlama, tasarım, yazılım departmanında çalışanlar

Yazılımcı, iş analistleri, pazarlama uzmanları

Tasarımcı olmak isteyenler

SERTİFİKA

SERTİFİKA

Başarılı katılımcılar, ‘Katılım Sertifikası’ almaya hak kazanacaktır.

Başarı değerlendirmede program koordinatörlüğünce uygulanan değerlendirme sistemi esas alınmaktadır.

 

 

KAYIT ve ÖDEME

KAYIT ve ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

KURUMSAL BAŞVURU
Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula Mindset Institute kalitesi ve denetimi altında takımın veya şirketin için eğitim planla. Yeni beceriler kazanmanıza, çalışanlarınızın gelişimini yönetmenize ve işgücünüzü eğitmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
SONRAKİ DÖNEMLER

SONRAKİ DÖNEMLER

Eğitim bütçenizi ve diğer detayları düzenlemek için diğer dönemlerin bilgisine ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüzden dolayı bu bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Aşağıda sonraki dönemlerin başlangıç tarihlerini görebilirisiniz.
8.Dönem (Uzaktan Eğitim)
29 OCAK 2022
UX / UI Uzmanlığı Sertifika Programı
Kontenjan : 25 / 11
9.Dönem (Uzaktan Eğitim)
26 ŞUBAT 2022
UX / UI Uzmanlığı Sertifika Programı
Kontenjan : 25 / 4