Eğitimler
Eğitim takvimi Dijital Akademi
Yöneticiler için Finans ve Finansal Tablo Analizi Eğitimleri
Bu program süresince elde edeceğiniz alan bilgisiyle kariyeriniz ve çalıştığınız kurumda fark yaratacaksınız.
EĞİTİM DETAYLARI
Eğitim takvimi açıklanacaktır.
Eğitimi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
1 Gün
Mindset Institute / Beşiktaş Yol tarifi için tıklayınız

Uzaktan Eğitim

Canlı Sınıf

KAYIT VE ÖDEME DETAYLARI
Fiyat, ödeme koşulları, eğitim konularının detaylı bilgisi için form doldurun

Tüm sorularınız için : 444 1 476 veya info@mindset.com.tr

Yöneticiler için Finans ve Finansal Tablo Analizi Eğitimleri

444 1 476
PROGRAM HEDEFİ

PROGRAM HEDEFİ

İşletmelerde  finans ve muhasebe sadece mali işlerle ilgili kişilerinde değil, artık her türlü yönetim kademeleri için gerekli bilgileri içermektedir. Yöneticilerin, yönetici adaylarının işletmelerin performanslarını anlaması ve risk i saptaması ve karalarını buna göre alması önemlidir. Bu bakımdan karar alma aşamasındaki her seviye yöneticisinin muhasebenin temellerini anlama, finansal tabloların analizi ve finans hakkında ana hatlarıyla bilgi sahibi olması kaçınılmazdır.  Günümüzde yönetici ve yönetici adaylarının ve ortakların temel düzeyde de olsa finans ve muhasebe konusunda bilgili olması, iş dünyasın aranan temel işletme dilini konuşmak anlamına gelmiştir. Bu eğitimle amacımız adaylara finansal tabloların oluşturulması,  okunması, yorumlanması ve bazı temel finans konularında genel bilgilendirme amaçlanmaktadır.

KİMLER KATILMALI

KİMLER KATILMALI

Finans ve mali işler alanında uzmanlaşmamış, fakat  işletmenin faaliyetleri değerlendirmek, faaliyet sonuçlarını  yorumlamak, finansal işlemlere ilgili alınacak karalarda kullanmak üzere bu konularda kendini geliştirmek isteyen  kara isteyen işletme sahipleri, hissedarlar, yatırımcılar, üst ve orta düzey profesyonel yöneticiler ve yönetici adayları bu seminere katılım sağlayabilir.

KAYIT ve ÖDEME

KAYIT ve ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartıyla Peşin Ödeme

Kredi Kartına Taksitli Ödeme ( Online / Bonus – Maximum – Paraf – World )

EFT / Havale ile ödeme.

KURUMSAL BAŞVURU
Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula Mindset Institute kalitesi ve denetimi altında takımın veya şirketin için eğitim planla. Yeni beceriler kazanmanıza, çalışanlarınızın gelişimini yönetmenize ve işgücünüzü eğitmenize nasıl yardımcı olabiliriz?