Eğitimler
Eğitim takvimi Dijital Akademi
Nihan GÜLŞEN
Nihan GÜLŞEN
Entrepreneur, Co-Founder at Exportan Foreign Trade and Consulting

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uluslararası Ticaret bölümünden 2010 yılında mezun oldum. 2010-2012 yılları arasında Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama ve Lojistik Yönetimi yüksek lisansımı tamamladım. Şu anda İstanbul Ticaret Üniversite’sinde Pazarlama Yönetimi üzerine doktoram devam etmektedir. 

 

İş hayatına 2011 yılında IKEA’da İnsan Kaynakları Departmanı’nda başlayıp 2012 yılında E-ticaret departmanına geçiş yaptım. 2012-2018 yılları arasında E-ticaret departmanında projelerin yönetilmesinden, ekiplerin performans takiplerine ve iş geliştirmeye kadar birçok farklı görevde yer aldım. 

 

2018-2019 da ise Sinpaş GYO’da Dijital Pazarlama Yönetmeni olarak dijital medya satın almaları, dijital reklamların ve hesapların takibi, bütçelenmesi ve yeni mecraların araştırılması gibi dijital pazarlamanın tüm ayaklarının yönetilmesinden sorumluydum. 

 

Ekim 2019’dan bugüne geldiğimizde ise ortağım ile kurmuş olduğumuz Exportan Dış Ticaret ve Danışmanlık firmasında, e-ticaret sektöründe yer almak isteyen veya var olan operasyonlarını geliştirmek isteyen kişilere veya firmalara danışmanlık vermekteyiz.