Eğitimler
Eğitim takvimi Dijital Akademi
Agile (Çevik) Proje Yönetimi ve Scrum Eğitimi
Bu program süresince elde edeceğiniz alan bilgisiyle kariyeriniz ve çalıştığınız kurumda fark yaratacaksınız.
EĞİTİM DETAYLARI
Eğitim takvimi açıklanacaktır.
Eğitimi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
2 Gün
Mindset Institute / Beşiktaş Yol tarifi için tıklayınız
KAYIT VE ÖDEME DETAYLARI
Fiyat, ödeme koşulları, eğitim konularının detaylı bilgisi için form doldurun

Tüm sorularınız için : 444 1 476 veya info@mindset.com.tr

Agile (Çevik) Proje Yönetimi ve Scrum Eğitimi

444 1 476
PROGRAM HEDEFİ

PROGRAM HEDEFİ

Günümüzde pek çok yazılım projesi kaynakların verimli kullanılmaması, gereksinimlerin doğru anlaşılmaması ve doğru önceliklendirme yapılmaması nedeniyle başarısız olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bu eğitimde, 90’lı yılların sonlarından beri Microsoft, Google, SAP, Adobe gibi dünya devlerinin yazılım projelerinin yönetiminde geleneksel proje yönetim yaklaşımlarının yerine kullandığı agile (çevik) proje yönetim yaklaşımları aktarılacak ve en popüler agile proje yönetim altyapısı olan Scrum hakkında katılımcılara detaylı bilgi verilecektir. Eğitimde teorik bilgilerin yanı sıra, Scrum’ın gerçek bir projede nasıl uygulanacağının anlaşılması amacıyla bir workshop yapılacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılar mevcut organizasyonlarında bir projede Scrum uygulayabilecek seviyeye ulaşırlar.

KİMLER KATILMALI

KİMLER KATILMALI

Eğitime iş analistleri, yazılımcılar, yazılım mimarları, test uzmanları, proje yöneticileri ve tüm diğer bilgi işlem çalışanları katılabilir.

Bu eğitime katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır; ancak katılımcıların yazılım geliştirme yaşam döngüsü hakkında temel seviyede bilgi sahibi olması anlatılan kavramların daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır.

KURUMSAL BAŞVURU
Kurumsal Eğitim Talebi
Bu eğitimi kurumsal olarak planla ve uygula Mindset Institute kalitesi ve denetimi altında takımın veya şirketin için eğitim planla. Yeni beceriler kazanmanıza, çalışanlarınızın gelişimini yönetmenize ve işgücünüzü eğitmenize nasıl yardımcı olabiliriz?