Eğitimler
Eğitim takvimi Dijital Akademi
Eren Ünlü
Eren Ünlü
Mindset Institute

Eren Ünlü; Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği ve Fizik çift ana dal onur derecesi ile lisans mezuniyeti sonrasında, TÜBİTAK bursu ile Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği yüksek lisans programından yüksek onur belgesi ile mezun olmuştur.

A.T. Kearney yönetim danışmanlık firmasında birçok yerli ve global şirkete hem Türkiye hem de MENA bölgesinde strateji, inovasyon, dijital dönüşüm ve yönetim danışmanlığı projeleri gerçekleştirmiştir. Sonrasında Borusan Holding bünyesinde İnnovasyon ve Dijital Dönüşüm birimini yönetmiştir. Holding içerisindeki start-up'ların kurulması ve büyütülmesi sorumluluğunun yanında çelik, enerji, otomotiv, iş makinaları, lojistik sektörlerindeki Grup Şirketleri'inin dijital dönüşümünden sorumlu olarak görev almıştır.

2019 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformu Hepsiburada şirketinde strateji ve iş geliştirme ekibinde görev aldıktan sonra, halen Hepsiburada'da Ticari Strateji, Kilit Müşteri ve Pazarlama İşbirlikleri Yönetimi ve Operasyon ekiplerinden sorumlu grup direktörlüğü yapmaktadır.